Dom ProduktyAutomatyczny filtr czyszczenia

Ciągły filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter do filtracji o wysokiej lepkości

Ciągły filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter do filtracji o wysokiej lepkości

  • Continuous Filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter for high viscosity filtration
  • Continuous Filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter for high viscosity filtration
 • Continuous Filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter for high viscosity filtration

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: UNITE
  Orzecznictwo: ISO9001, ASME
  Numer modelu: U-ZC-G1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Obudowa z polywooda
  Czas dostawy: dni roboczych 30
  Możliwość Supply: 100 szt. Miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: 304,316L, CS aplikacji: woda i ciecz o lepkości
  Materiał skrobaka: PTFE Max Precision: 25um
  Uszczelnij materiał: NBR, EPDM, VITON Temperatury: 0-200 ℃

  Ciągły filtration Cylinder Scraper Automatic Self Cleaning Filter do filtracji o wysokiej lepkości

  Wprowadzenie produktów:

  Seria UNITE U-ZC-G1 - skrobak cylindryczny i automatyczny filtr samoczyszczący usuwa zanieczyszczenia z ziaren na wewnętrznej powierzchni elementu filtrującego za pomocą mechanicznego skrobania i może stale filtrować w Internecie. Filtr U-ZC-G1 jest przeznaczony głównie do filtracji o wysokiej lepkości i nadaje się do lepkości do 800 000 mPa.s i dokładności w zakresie 50-1500 μm. Może on precyzyjnie filtrować i zeskrobać zanieczyszczenia z powierzchni elementu filtrującego tak szybko, jak to możliwe, aby skutecznie usunąć więcej zanieczyszczeń. Nadaje się do filtrowania wody i różnych lepkich cieczy. Konwencjonalne filtry są często blokowane, co powoduje filtrowanie lepkich materiałów i miękkich zanieczyszczeń. Można wybrać tylko duże filtry lub wyczyścić filtry ręcznie, więc wymaga to dużych inwestycji, ciężkiej pracy i prowadzi do poważnie zmarnowanych materiałów. Dzięki zaawansowanej metodzie samooczyszczania filtr U-ZC-G1 z łatwością rozwiązuje takie problemy. Elementy filtrujące są zawsze utrzymywane w czystości, a zużyty płyn o wysokim stężeniu zanieczyszczeń jest odprowadzany, aby zmniejszyć straty materiału. Ma oczywiste zalety i wyższą skuteczność w filtrowaniu złej jakości wody i lepkiego materiału, takiego jak klej, żywice, polimery i smary.

  Obszary zastosowania: produkty petrochemiczne, czyste chemikalia, produkcja papieru, żywność i napoje, uzdatnianie wody itp.
  Obowiązująca ciecz: wosk, nafta, monomer, polimer, kwas cytrynowy, bulion fermentacyjny, chitozan, kosmetyki, agaroza (żel), roztwór silikonowy, mydło, sorbitol, sterydy, syrop, środki wilgotne, spoiwa, pigmenty, smary, powłoki, żywice, lateks, etanol, oleje mieszane, oleje jadalne, oleje wysokotemperaturowe, soki, olej napędowy itp.
  Dane produktu:

  Model

  U-ZC-G1-7 U-ZC-G1-22 U-ZC-G1-41 U-ZC-G1-71 U-ZC-G1-213 U-ZC-G1-284
  Obszar filtrowania 0,07 0,22 0,41 0,71 2.13 2,84
  Element QTY 1 1 1 1 3 4
  Głośność (L) ~ 4 ~ 24 ~ 42 ~ 175 ~ 620 ~ 760
  Wlot / wylot DN25-DN50 DN50-DN80 DN65-DN100 DN80-DN125 DN100-DN150 DN150-DN250
  Drenaż DN40 DN40 DN40 DN40 DN40 DN40

  Zasada działania:
  [Stan filtrowania] Ciecz płynie z wlotu. Skrobak w kształcie tarczy ze sprężyną jest przymocowany do wewnętrznej powierzchni elementu filtrującego i zamontowany w górnym końcu elementu filtrującego. Ciecz przepływa przez skrobak i wychodzi z wewnętrznej powierzchni elementu filtrującego. Zanieczyszczenia są przechwytywane na wewnętrznej powierzchni, a ciecz wypływa z wylotu; w miarę upływu czasu zanieczyszczenia są stopniowo zwiększane, wzrasta różnica ciśnień, a element filtrujący przepłukuje się zgodnie z ustawioną różnicą ciśnień lub ustawionym czasem.

  [Stan czyszczenia] Skrobak napędzany cylindrem wykonuje ruch posuwisto-zwrotny w górę iw dół, aby zmyć element filtrujący. Kiedy skrobak przesuwa się w dół, zanieczyszczenia są wypychane na dno filtra przez skrobak, a duża ilość zanieczyszczeń jest osadzana w komorze zbierającej brud. Kiedy skrobak porusza się w górę, resztkowe zanieczyszczenia są zgarniane i dociskane do górnego końca elementu filtracyjnego. Zanieczyszczenia są wypłukiwane przez płynącą ciecz i wracane z powrotem do wewnętrznej powierzchni elementu filtrującego przez skrobak, a następnie są zdrapywane, gdy skrobak przesuwa się w dół. Każde czyszczenie składa się z kilku pociągnięć. Po oczyszczeniu powierzchni elementu filtrującego odzyskuje się normalną zdolność filtrującą filtra. Może wykonywać normalną filtrację podczas czyszczenia, przy czym przepływ nie jest przerywany.

  [Status ścieków] Po wielu okresach czyszczenia gromadzi się pewna ilość zanieczyszczeń, a zawór spustowy powinien być okresowo otwierany, aby usunąć odpady z zanieczyszczeń o wysokim stężeniu. Jeśli to konieczne, płyn odpadowy może zostać odzyskany.

  Szczegóły kontaktu
  JIANGSU UNITE FILTRATION EQUIPMENT CO., LTD

  Osoba kontaktowa: Ms. Barbara

  Tel: +8615161697668

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: NO.24 Yu-1st Road, Shuofang Industrial Park, Wuxi New District, Jiangsu

  Adres fabryczne:NO.24 Yu-1st Road, Shuofang Industrial Park, Wuxi New District, Jiangsu